#19point4 – PODSUMOWANIE

Ostatni WOD z serii #19point już dzisiaj w nocy! 

Czeka nas ostatni test, który rozstrzygnie kto zdobędzie bilet do kolejnego etapu CrossFit Games.  Czego jeszcze nie było i czym tym razem może zaskoczyć nas CrossFit HQ ?

Na pewno nie było jeszcze króla wsród ćwiczeń czyli jednego z najbardziej wielostawowych ruchów jaki występuje, mowa oczywiście o Thrustersach. Jeśli pojawi się Thruster to dobrze by było dodać element gimnastyczny. Jeśli ma być z wysokiego poziomu to spodziewajmy się Ring MU jeśli z niskiego to wystarczy pull ups. Wychodzi jak nic Fran …tylko czy to dobry pomysł na wod który da się skończyć przez najlepszych w niecałe dwie minuty ?

Wróćmy jednak na chwile jeszcze od 19point4, który niszczył ostatnio w pięknym stylu.

Mieliśmy dwa w jednym, czyli dwu częściowy trening do zamknięcia w dwanaście minut. Można powiedzieć, że siła to podstawa i na pewno przydała się podczas rwań, jednak  brak wytrzymałości sprawiał największy problem. Szybkość wykonania pierwszej części miała ogromny wpływ na wykonanie drugiej. Znalezienie kompromisu było największym wyzwaniem. Nie zabić się w pierwszej części aby mieć siłę na drugą i skończyć całość przed czasem. 

OPEN 19.4

FOR TOTAL TIME:
3 ROUNDS OF:
10 SNATCHES
12 BAR-FACING BURPEES
REST 3 MINUTES
THEN, 3 ROUNDS OF:
10 BAR MUSCLE-UPS
 12 BAR-FACING BURPEES

TIME CAP: 12 MINUTES

M 95 LB.

W 65 LB.

Wasze wyniki poniżej na zdjęciu. 

Wyniki możecie uzupełnić pod tym linkiem w WodGuru.

Zapraszam również do typowania ćwiczeń. Koszulka klubowa jeszcze nie znalazła swojego właściciela. Typujemy tak ja w poprzednich tygodniach pod postem na FB.

I na podsumowanie 19.4 Mat Fraser ze swoim rekordem 8:08 w 19.4.

https://www.youtube.com/watch?v=fosq9W_Vj-k