Lato w Stomilu

U nas w lato słońce świeci cały czas i pokazuje Wam drogę do lepszego siebie. Dołącz do nas już w czerwcu i korzystaj z 50% rabatu na karnet open przez całe wakacje. 

Sprawdź nas i przekonaj się, że Stomil Trening to najlepsze miejsce do treningu w Grudziądzu. W ramach karnetu możesz korzystać z następujących zajęć:

Adept – to trening funkcjonalny specjalnie zaprogramowany na ogólny rozwój Twojej kondycji.

Kettlebell – zajęcia z odważnikami kettlebell. Bardzo dobrze wpływają na budowę siły i wytrzymałości, a przy tym rzeźbią uda, pośladki i całe ciało. Dedykowane dla Pań

Endurance – jedyne takie zajęcia w mieście zawierające elementy treningu kondycyjnego w połączeniu z treningim funkcjonalnym.

Mobility – zajęcia na których poprawisz swoją elastyczność oraz zwiększysz zakres ruchu w całym ciele. 

Podnoszenie ciężarów – zajęcia techniczne z podstaw dwuboju olimpijskiego. Dzięki zajęciom poznasz tajniki ponoszenia ciężarów oraz zdobędziesz umiejętności bezpiecznego obchodzenia się ze sztangą. 

OpenGym – w każdą sobotę sala jest do Twojej dyspozycji. Możesz w pełni korzstać z całego klubu do wykonania własnego treningu. 

Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach do 15 osób. Treningi prowadzą doświadczeni trenerzy z wieloletnim starzem treningowym. 

Z promocji może skorzystać każda osoba, która ukończyła 16 lat i wcześniej nie była naszym klubowiczem. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy zarejestrować się na zajęcia Adept pod tym linkiem.

Następnie przyjdź do klubu 15 minut przed planowanym rozpoczęciem zajęć. W recepcji klubu załatwisz formalności i odbędziesz swój pierwszy trening w swoim nowym klubie!