Kim jesteśmy?

Jesteśmy wspólnotą pozytywnie nastawionych ludzi do sportu w jak najszerszym spektrum. Oferujemy treningi grupowe oraz personalne jeden na jeden. Każdy z nas ma swoje cele do osiągnięcia stale podnosząc swoje umiejętności. Poprzez wspólne treningi odnosimy wiele osobistych sukcesów dzielimy się naszymi doświadczeniami z innym.

Określ swój cel i zrealizuj go z nami.

Potrzebujesz kompletnego planu treningowego, który w końcu pozwoli Ci zrealizować Twoje cele? Chcesz się rozwijać bezpiecznie, pod okiem doświadczonych trenerów, którzy przeprowadzą Cię przez Twoją drogę służąc wsparciem i motywacją? Nie mogłeś lepiej trafić!

W Stomilu stawiamy na kompleksowy rozwój naszych podopiecznych. Czerpiemy z wielu dyscyplin tworząc sportową pigułkę, która rozwija wszystkie cechy motoryczne. Trenując z nami staniesz się sprawniejszy, zdrowszy i szczęśliwszy oraz raz na zawsze zbudujesz uprawnioną sylwetkę. Jeszcze dzisiaj zapisz się na pierwszy, darmowy trening !

 

obiekt

Stomil Training to klub sportowy o powierzchni ponad 700 m2 położony w centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego 32-36.

Na obiekt składają się dwie duże sale. Pierwsza jest idealnie przygotowana do zajęć treningu funkcjonalnego oraz Weightliftingu. Druga sala jest przystosowana do treningów personalnych, mobility oraz zajęć kettlebell. Na mniejszej sali prowadzimy również zajęcia dla najmłodszych.

Poza szatniami wykończonymi w wysokim standardzie pod naszym dachem mieści się również dobrze zaopatrzony sklep z pełnym asortymentem suplementów, odzieży klubowej oraz bar, w którym można szybko posilić się po treningu.

Przed klubem do dyspozycji klubowiczów jest duży parking, a w tym samym budynku znajdziecie również kompleks SPA.

Nasz trenerski skład

GRZEGORZ JASIŃSKI

HEAD Coach - CrossFit Level 1 Trainer, CrossFit Gymnastic Trainer,

BOŻENA JASIŃSKA

CrossFit Level 1 Trainer

ANDRZEJ SOSNOWSKI

Coach