Kim jesteśmy?

Jesteśmy wspólnotą pozytywnie nastawionych ludzi do sportu w jak najszerszym spektrum. Oferujemy treningi grupowe oraz personalne jeden na jeden. Każdy z nas ma swoje cele do osiągnięcia stale podnosząc swoje umiejętności. Poprzez wspólne treningi odnosimy wiele osobistych sukcesów dzielimy się naszymi doświadczeniami z innym.

Określ swój cel i zrealizuj go z nami.

Staramy się być silni i wszechstronni jak tylko się da. Jesteśmy młodzi i starzy, mamy u siebie prawników, inżynierów, studentów, byłych sportowców i osoby które nigdy nie były sportowcami.

Wszyscy jesteśmy na różnych poziomach wysportowana. Mamy różne cele, które doprowadziły nas tutaj. Jesteśmy drugą rodziną, która zachęca się nawzajem by stać się lepsza wersja samego siebie.

obiekt

Stomil Training to klub sportowy o powierzchni ponad 700 m2 położony w centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego 32-36.

Na obiekt składają się dwie duże sale. Pierwsza jest idealnie przygotowana do zajęć treningu funkcjonalnego oraz Weightliftingu. Druga sala jest przystosowana do treningów personalnych, mobility oraz zajęć kettlebell. Na mniejszej sali prowadzimy również zajęcia dla najmłodszych.

Poza szatniami wykończonymi w wysokim standardzie pod naszym dachem mieści się również dobrze zaopatrzony sklep z pełnym asortymentem suplementów, odzieży klubowej oraz bar, w którym można szybko posilić się po treningu.

Przed klubem do dyspozycji klubowiczów jest duży parking, a w tym samym budynku znajdziecie również kompleks SPA.

Nasz trenerski skład

GRZEGORZ JASIŃSKI

HEAD Coach - CrossFit Level 1 Trainer, CrossFit Gymnastic Trainer,

BOŻENA JASIŃSKA

CrossFit Level 1 Trainer

TOMASZ KASPRZYK

Coach