Stomil Training

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU TRENUJ SKUTECZNIE

PIERWSZE KROKI W STOMILU

Absolutnie każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zrób pierwszy krok a my przeprowadzimy Cię przez podstawy naszego treningu.  Poznasz nasz system treningowy i dowiesz się dlaczego niektóre rzeczy robimy inaczej niż inni.  Sprawdź jak wyglada najlepsza godzina twojego dnia. Kliknij na link i zapisz się na KURS.

Chcesz zacząć trenować, ale obawiasz się, że nie dasz rady?

A może właśnie zacząłeś ale chciałby więcej zrozumieć ? Nie ma lepszego startu, niż „PIERWSZE KROKI” ! Czyli Twój pierwszy krok w świat treningu funkcjonalnego. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której poczujesz się pewnie podczas każdych zajęć w STOMILU

Pierwsze kroki  –  Mamy przepis na Twój sukces! 

Czy wiesz, że regularne treningi przez trzy miesiące to gwarancja zauważalnych efektów? My to wiemy i jesteśmy pewni swego, dlatego gwarantujemy Ci, że po trzech miesiącach treningów w Stomilu, zauważysz efekt swojej pracy, a my pokażemy Ci twarde dane na dowód.

Czym jest Stomil Training ?

Zapomnij wszystko co słyszałeś z drugiej, czy trzeciej ręki na temat cross-treningów w sieciówkach. Zapomnij o własnych ograniczeniach. Stomil daje szansę każdemu, niezależnie od płci, wieku, stopnia sprawności.

Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach, prowadzonych przez doświadczonych i certyfikowanych trenerów, którzy uczą właściwej techniki, ale także dbają o bezpieczeństwo i poprawność wykonywania poszczególnych ruchów.

Nasze treningi to składowa 3 elementów

Ćwiczenia Kondycyjne
Ćwiczenia Siłowe
Ćwiczenia Gimnastyczne